SDR0604-150YL
MFR.Part #
SDR0604-150YL
JLCPCB Part #
C2043243
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.3A 1.6A 140mΩ 15uH ±15% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS