SDR0604-102KL
MFR.Part #
SDR0604-102KL
JLCPCB Part #
C2041923
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
120mA 120mA 1mH 6.8Ω ±10% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS