SDR0603-330KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0603-330KL
JLCPCB Part #
C7075328
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
33uH 450mΩ 610mA 700mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS