SDR0503-682JL
MFR.Part #
SDR0503-682JL
JLCPCB Part #
C2041907
Package
SMD,5x4.8mm
Description
34mA 45mA 6.8mH 80Ω ±5% SMD,5x4.8mm Power Inductors ROHS