SDR0503-472JL
MFR.Part #
SDR0503-472JL
JLCPCB Part #
C2041901
Package
SMD,5x4.8mm
Description
4.7mH 40mA 48Ω 50mA ±5% SMD,5x4.8mm Power Inductors ROHS