SDR0503-272JL
MFR.Part #
SDR0503-272JL
JLCPCB Part #
C5910125
Package
SMD,5x4.8mm
Description
2.7mH 26Ω 50mA 70mA ±5% SMD,5x4.8mm Power Inductors ROHS