SDR0503-153JL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0503-153JL
JLCPCB Part #
C913272
Package
SMD,5x4.8mm
Description
15mH 168Ω 20mA 32mA ±5% SMD,5x4.8mm Power Inductors ROHS