SDR0403-390KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0403-390KL
JLCPCB Part #
C1518021
Package
SMD,4x4.5mm
Description
39uH 590mA 590mΩ 920mA ±10% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS