SDR0403-330KL
MFR.Part #
SDR0403-330KL
JLCPCB Part #
C2042301
Package
SMD,4.5x4mm
Description
33uH 540mΩ 640mA 990mA ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS