SDR0403-101KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0403-101KL
JLCPCB Part #
C139478
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.9Ω 100uH 350mA 510mA ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS