SDR0302-821KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0302-821KL
JLCPCB Part #
C2042290
Package
SMD,2.8x3mm
Description
100mA 22.5Ω 80mA 820uH ±10% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS