SDR0302-820KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0302-820KL
JLCPCB Part #
C5886036
Package
SMD,3x2.8mm
Description
2.1Ω 280mA 300mA 82uH ±10% SMD,3x2.8mm Power Inductors ROHS