SDR0302-330KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0302-330KL
JLCPCB Part #
C2042308
Package
SMD,2.8x3mm
Description
33uH 420mA 500mA 850mΩ ±10% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS