SDE1006A-561K
MFR.Part #
SDE1006A-561K
JLCPCB Part #
C2043609
Package
SMD,9x10mm
Description
1.9Ω 550mA 560uH 600mA AEC-Q200 ±10% SMD,9x10mm Power Inductors ROHS