SDE1006A-3R9M
MFR.Part #
SDE1006A-3R9M
JLCPCB Part #
C2050641
Package
SMD,9x10mm
Description
27mΩ 3.9uH 5.2A 5.7A AEC-Q200 ±20% SMD,9x10mm Power Inductors ROHS