SDE1006A-120M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDE1006A-120M
JLCPCB Part #
C2050743
Package
SMD,9x10mm
Description
12uH 3.6A 3.8A 70mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,9x10mm Power Inductors ROHS