SDE0805A-4R7M
MFR.Part #
SDE0805A-4R7M
JLCPCB Part #
C2042500
Package
SMD,7x7.8mm
Description
28mΩ 4.3A 4.7uH 4A AEC-Q200 ±20% SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS