SDE0604A-560K
MFR.Part #
SDE0604A-560K
JLCPCB Part #
C2044723
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
298mΩ 56uH 820mA AEC-Q200 ±10% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS