SDE0604A-470M
MFR.Part #
SDE0604A-470M
JLCPCB Part #
C7356753
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
370mΩ 47uH 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS