SDE0604A-181K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDE0604A-181K
JLCPCB Part #
C6216001
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.38Ω 180uH 500mA 500mA AEC-Q200 ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS