SDE0604A-120M
MFR.Part #
SDE0604A-120M
JLCPCB Part #
C2044775
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
1.85A 12uH 2.5A 67.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS