SDE0403A-3R3M
MFR.Part #
SDE0403A-3R3M
JLCPCB Part #
C2043406
Package
SMD,4x4.5mm
Description
2.5A 2A 3.3uH 46.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS