RLH0912-100KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLH0912-100KL
JLCPCB Part #
C3350171
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
10uH 2.1A 43mΩ ±10% 插件,D=8.7mm Power Inductors ROHS