RLB9012-472KL
MFR.Part #
RLB9012-472KL
JLCPCB Part #
C1329538
Package
Plugin,D9xL12.2mm
Description
13.6Ω 240mA 4.7mH Drum-core inductor ±10% 插件,D9xL12.2mm Power Inductors ROHS