RLB1314-472KL
MFR.Part #
RLB1314-472KL
JLCPCB Part #
C1329951
Package
Plugin,D11.7xL12mm
Description
140mA 4.7mH 5.6Ω ±10% 插件,D11.7xL12mm Power Inductors ROHS