RLB1014-104KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB1014-104KL
JLCPCB Part #
C1329632
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
100mH 300Ω 40mA 40mA ±10% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS