RLB0914-560KL
MFR.Part #
RLB0914-560KL
JLCPCB Part #
C1331767
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
1.5A 200mΩ 3A 56uH ±10% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS