RLB0914-471KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB0914-471KL
JLCPCB Part #
C7051049
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
1.3Ω 1A 470uH 560mA ±10% 插件,D=8.7mm Power Inductors ROHS