RLB0914-121KL
MFR.Part #
RLB0914-121KL
JLCPCB Part #
C1331804
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
1.05A 1.9A 120uH 320mΩ ±10% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS