RLB0914-100KL
MFR.Part #
RLB0914-100KL
JLCPCB Part #
C1329690
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
10uH 2.7A 48mΩ 6.7A ±10% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS