RLB0913-4R7K
MFR.Part #
RLB0913-4R7K
JLCPCB Part #
C6396973
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
30mΩ 4.3A 4.7uH 4A ±10% Plugin,D=8.5mm Power Inductors ROHS