RLB0913-181K
MFR.Part #
RLB0913-181K
JLCPCB Part #
C1331274
Package
Plugin,D8.5xL12.5mm
Description
180uH 399mΩ 690mA 690mA ±10% 插件,D8.5xL12.5mm Power Inductors ROHS