RLB0913-150K
MFR.Part #
RLB0913-150K
JLCPCB Part #
C1331344
Package
Plugin,D8.5xL12.5mm
Description
15uH 2.3A 2.3A 43mΩ ±10% 插件,D8.5xL12.5mm Power Inductors ROHS