RLB0913-102K
MFR.Part #
RLB0913-102K
JLCPCB Part #
C6649926
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
1mH 2.9Ω 290mA 350mA Drum-core inductor ±10% Plugin,D=8.5mm Power Inductors ROHS