RLB0812-222JL
MFR.Part #
RLB0812-222JL
JLCPCB Part #
C1329862
Package
Plugin,D6.7xL10mm
Description
2.2mH 80mA 8Ω ±5% 插件,D6.7xL10mm Power Inductors ROHS