RLB0812-221KL
MFR.Part #
RLB0812-221KL
JLCPCB Part #
C1333472
Package
Plugin,D6.7xL10mm
Description
1.2Ω 220uH 240mA ±10% 插件,D6.7xL10mm Power Inductors ROHS