RLB0712-391KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB0712-391KL
JLCPCB Part #
C1333514
Package
Plugin,D6.7xL10mm
Description
1.2Ω 180mA 390uH ±10% 插件,D6.7xL10mm Power Inductors ROHS