RLB0712-180KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB0712-180KL
JLCPCB Part #
C6649920
Package
Plugin,D=6.7mm
Description
100mΩ 18uH 750mA ±10% Plugin,D=6.7mm Power Inductors ROHS