RLB0608-820KL
MFR.Part #
RLB0608-820KL
JLCPCB Part #
C1333301
Package
Plugin,D5xL6.5mm
Description
1.5Ω 320mA 82uH ±10% 插件,D5xL6.5mm Power Inductors ROHS