RL895-180K-RC
MFR.Part #
RL895-180K-RC
JLCPCB Part #
C1334511
Package
Plugin,D7.8xL9.5mm
Description
18uH 2A 50mΩ ±10% 插件,D7.8xL9.5mm Power Inductors ROHS