RL855-121K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL855-121K-RC
JLCPCB Part #
C1334668
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
120uH 590mΩ 760mA ±10% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS