RL822-151K-RC
MFR.Part #
RL822-151K-RC
JLCPCB Part #
C6271030
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
150uH 420mA 540mΩ ±10% Plugin,D=8.5mm Power Inductors ROHS