RL262-681J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL262-681J-RC
JLCPCB Part #
C1333907
Package
Plugin,D8xL6.2mm
Description
100mA 680uH 6Ω ±5% 插件,D8xL6.2mm Power Inductors ROHS