RL262-222J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL262-222J-RC
JLCPCB Part #
C1334202
Package
Plugin,D8xL6.2mm
Description
14Ω 2.2mH 50mA ±5% 插件,D8xL6.2mm Power Inductors ROHS