RL262-182J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL262-182J-RC
JLCPCB Part #
C1335106
Package
Plugin,D8xL6.2mm
Description
1.8mH 12Ω 50mA ±5% 插件,D8xL6.2mm Power Inductors ROHS