RL262-101J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL262-101J-RC
JLCPCB Part #
C1334003
Package
Plugin,D8xL6.2mm
Description
100uH 200mA 2Ω ±5% 插件,D8xL6.2mm Power Inductors ROHS