RL187-561J-RC
MFR.Part #
RL187-561J-RC
JLCPCB Part #
C1334208
Package
Plugin,D8xL11.2mm
Description
200mA 4Ω 560uH ±5% 插件,D8xL11.2mm Power Inductors ROHS