RL187-333J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL187-333J-RC
JLCPCB Part #
C1332283
Package
Plugin,D8xL11.2mm
Description
30mA 33mH 80Ω ±5% 插件,D8xL11.2mm Power Inductors ROHS