RL181S-562J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RL181S-562J-RC
JLCPCB Part #
C6186456
Package
Plugin,D=10.5mm
Description
40mA 5.6mH 8.4Ω ±5% Plugin,D=10.5mm Power Inductors ROHS