PWR5322W5600FE
MFR.Part #
PWR5322W5600FE
JLCPCB Part #
C4067283
Description
-55℃~+155℃ 3W 560Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 5322 Chip Resistor - Surface Mount ROHS